MITROVIĆ PONOVO IZVUKAO AL HILAL Srpski napadač u završnici doneo pobedu svom timu

18:50 | 10-11-2023

Mitrović je na ovoj utakmici postigao dva gola, od kojih je jedan poništen

Aleksandar Mitrović
Printscreen/X

Fudbaleri Al Hilala pobedili su Al Tavun u utakmici 13. kola domaćeg prvenstva rezultatom 2:0 (0:0).

MITROVIĆ NASTAVLJA DA REŠETA Novi gol srpskog napadača, overio pobedu Al Hilala (VIDEO)

Srpski reprezentativac Aleksandar Mitrović postigao je sjajan gol glavom u 81. minutu nakon centaršuta Malkoma.

Mitrović je postigao gol i u 39. minutu, ali je nakon gledanja VAR snimka poništen zbog prekršaja.

Osim Aleksandra Mitrovića, u listu strelaca se upisao i Mohamed Kano u devetom minutu nadoknade utakmice.

Al Hilal se posle 13. kola nalazi na prvom mestu sa 35 osvojenih bodova, dok je Al Tavun na 4. mestu sa deset bodova manje.