VULVSI ŠOKIRALI TOTENHEM "Vukovi" došli do pobede u nadoknadi, Sparsi podsetili na stare dane

16:24 | 11-11-2023

Fudbaleri Vulverhemptona pobedili su Totenhem rezultatom 2:1 (0:1) u utakmici 12. kola Premijer lige

FK Vulvs
Tanjug/AP/Rui Vieira

Sparsi su već u trećem minutu poveli golom Džonsona nakon asistencije Pedra Pora.

PET GOLOVA, DVA CRVENA, ČETIRI PONIŠTENA POGOTKA Čelsi razbio Totenhem u utakmici o kojoj će se puno pričati

Do kraja poluvremena, viđena je ujednačena igra, pa se na odmor otišlo sa prednošću "pevaca" od 1:0.

U drugom poluvremenu, Vulvsi su imali ofanzivniji pristup.

Kada se činilo da će Totenhem zabeležiti pobedu, Sarabija je izjednačio u 91. minutu. Prihvatio je loptu iskosa sa leve strane šutiravši iz prve, a golman Vikario je bio nemoćan.

FK Vulvs Tanjug/AP/Rui Vieira

Da šok za Totenhem bude veći, pobrinuo se  Lemina u 97. minutu. Sarabia je uputio sjajan pas u prazno do Lemine koji se sjajno snašao donevši pobedu svom timu.

Nakon ove utakmice, Totenhem ima 26 bodova, dok Vulvsi imaju 15.