PARTIZAN NAPRAVIO OGROMAN PREOKRET, PA STREPEO DO POSLEDNJE SEKUNDE Crno-beli u narednoj fazi omladinske lige šampiona

21:10 | 28-11-2023

Šerif je imao prednost iz prvog meča 2:0

omladinci fk Partizan
Alo! Vladimir Marković

Fudbaleri Partizana pobedili su moldavski Šerif rezultatom 5:2 (3:0) i tako se plasirali u sledeću fazu UEFA Lige mladih.

ĆIRKOVIĆ "ISKOPIRAO" PIKSIJA Scena od pre 36 godina, ponovo se odigrala u Humskoj

Crno-beli su bili lišeni pomoći suspendovanog Janka Jevremovića, a poveli su u 24. minutu preko Dušana Jovanovića.

U ulozi asistenta bio je Ognjen Ugrešić, a zaostatak iz Moldavije je anuliran golom Nemanje Trifunovića dva minuta kasnije.

Jovanović je postigao treći gol na meču, a svoj drugi u 34. minutu.

U 65. minutu, crno-beli su imali četiri gola prednosti, a strelac je bio Bogdan Mirčetić, a u 73. minutu, Mirčetić je doveo crno-bele do pet golova prednosti.

Gosti su smanjili u 80. minutu preko Dižinarija, a isti igrač se upisao u strelce u trećem minutu nadoknade zabrinuvši tako sve navijače.

Ipak, sudija je ubrzo odsvirao kraj, tako da je Partizan prošao u narednu fazu.