SOLUN SLAVI ŽIVKOVIĆA Srbin utišao Frankfurt i poslao PAOK u osminu finala Lige konferencija (VIDEO)

23:23 | 30-11-2023

Fudbaleri PAOK-a pobedili su Ajntraht na gostovanju rezultatom 2:1 (0:0) u utakmici 5. kola grupe G Lige konferencija.

Andrija Živković
EPA/Christopher Neundorf

Andrija Živković bio je strelac pobedničkog gola za PAOK na gostovanju u Frankfurtu.

Posle mirnog prvog poluvremena, gosti su načeli mrežu domaćih preko Kedziore u 55. minutu.

Samo tri minuta kasnije, Marmuša je poravnao rezultat.

A onda ludnica u 73. minutu. Andrija Živković je u 73. minutu iskoristio odbitak posle šuta Tomasa matiravši golmana Ajntrahta, pa je odveo grčki tim direktno u osminu finala Lige konferencija.

Posle ove utakmice, PAOK ima 13 bodova, dok Ajntraht ima četiri boda manje.

U Danskoj je Nordsjeland deklasirao Fenerbahče rezultatom 6:1.

Na preostalim utakmicama, videli smo pobedu Aston Vile nad Legijom rezultatom 2:1, Fiorentina je istim rezultatom bila bolja od Genka, a istim rezultatom je Ludogorec pobedio Trnavu kao gost.