LUDILO NA ETIHADU Totenhem i Siti podelili bodove u goleadi

20:05 | 03-12-2023

Fudbaleri Mančester sitija i Totenhema odigrali su nerešeno 3:3 (2:1) u utakmici 14. kola Premijer lige

FK Totenhem
EPA/PETER POWELL

Da će utakmica biti fenomenalna bilo je vidljivo već na početku kada je Son postigao dva gola.

SITI I BARSELONA SLAVILI NAKON PREOKRETA Mbape doneo važan bod Parižanima

Jedan je završio u mreži Sitija a drugi u mreži Totenhema.

Totenhem je poveo već u 6. minutu posle kontre koju je poveo Kuluševski, a Son je izašao jedan na jedan sa golmanom Sitija i matirao ga.

Samo tri minuta kasnije, posle centaršuta iz slobodnog udarca za "građane", Son je smestio loptu u svoju mrežu.

Mančester je preokrenuo u 31. minutu kada je Alvarez sjajno pronašao Fodena koji je izašao sam na golmana Totenhema i nije mu bilo teško da ga matira.

Izjednačio je Lo Selso u 69. minutu, a Griliš je u 81. minutu ponovo doveo "građane" u prednost, ovog puta nakon asistencije Halanda.

Konačan rezultat postavio je Kuluševski u 90. minutu.

Nakon ove utakmice, Mančester siti ima 30 bodova, dok Totenhem ima 27.