LUDNICA NA "SELHURST PARKU" Liverpul slavio posle preokreta, Salah opet u glavnoj ulozi

15:55 | 09-12-2023

Fudbaleri Liverpula pobedili su Kristal Palas na "Selhurst parku" rezultatom 2:1 (0:0)

FK Liverpul
EPA/DANIEL HAMBURY

Posle relativno mirnog prvog poluvremena, svi golovi su pali u nastavku.

LIVERPUL SLAVIO POSLE VELIKOG PREOKRETA Čelsi dobio sa igračem manje

Prvo je sudija Medli u 57. minutu pokazao na belu tačku nakon VAR provere, a precizan je bio Mateta.

U 75. minutu, Kristal Palas je ostao sa igračem manje, pošto je Aju dobio drugi žuti karton.

Liverpul je izjednačio u 76. minutu. Džouns je sjajno uposlio Salaha kome nije bilo teško da sa 12 metara pogodi mrežu.

Konačan rezultat, postavio je Eliot u prvom minutu nadoknade. Iskoristio je asistenciju Salaha i silovito šutirao sa 20-ak metara zatresavši gol Kristal Palasa.

Nakon ove utakmice, Liverpul ima 37 bodova, dok Kristal Palas ima 16.

U narednom kolu, Liverpul dočekuje Mančester junajted, dok Kristal Palas gostuje Mančester sitiju.

Za više sportskih informacija, zapratite našu Fejsbuk stanicu.