ROBERTO SPASIO ĆAVIJA NOVOG KIKSA Barselona se mučila protiv "fenjeraša", ali upisala važnu pobedu

22:06 | 20-12-2023

Velika pobeda za katalonski klub

FK Barselona
EPA/Alejandro Garcia

Fudbaleri Barselone pobedili su Almeriju rezultatom 3:2 (1:1) u utakmici 18. kola španske La lige.

POKLONILI SMO TRI BODA "Svlačionica je uznemirena i razočarana"

BARSELONA SE OKLIZNULA U VALENSIJI Katalonci će imati za čime da žale

Katalonski tim je došao u vođstvo u 33. minutu preko Rafinje. Samo osam minuta kasnije, Leo Baptistao je doneo gostima izjednačenje.

U drugom poluvremenu, Barselona je počela ofanzivnije, a u 60. minutu je ponovo došla do vođstva.

Strelac je bio Serhio Roberto u 60. minutu. Almerija je izjednačila u 71. minutu preko Gonzalesa, a konačan rezultat je postigao Serhio Roberto drugim golom na meču u 83. minutu.

Iskoristio je sjajan pas Roberta Levandovskog i iz neposredne blizine doneo važnu pobedu svom timu.

Posle ovog kola, Barselona je na 3. mestu na tabeli sa 38 bodova, dok je Almerija na poslednjem, 20. mestu sa samo pet bodova.