20:00 | 22-12-2023

Obe utakmice su završene identičnim rezultatom

FK TSC
AP Photo/Kin Cheung

Fudbaleri TSC-a odigrali su nerešeno protiv Napretka iz Kruševca rezultatom 1:1 (1:0).

U DOBROJ SMO FORMI I SPREMNI SMO "Još mnogo bodova je u igri"

OLIMPIJAKOS PREJAK ZA TSC Grci petardom u Pireju razbili tim iz Bačke Topole, srpski klub ostao bez evropskog proleća

Ovo je bio treći remi ove sezone za Kruševljane, dok je TSC sedmi put odigrao nerešeno.

Domaći tim je došao do prednosti u 9. minutu kada je Milovanović zatresao mrežu na asistenciju Jovanovića.

Delovalo je da će tim iz Bačke Topole doći do tri boda, ali je Jovanović golom u 61. minutu doneo važan bod svojoj ekipi.

Nakon ovog kola, TSC je na 3. mestu sa 37 bodova, dok je Napredak na 13. mestu sa 21 osvojenim bodom.

U utakmici koja je odigrana ranije, Javor i IMT odigrali su nerešeno (1:1).

Gosti su došli do prednosti preko Lukovića u 34. minutu, dok je konačan rezultat postavio Gigić u 60. minutu.

Nakon ove utakmice i Javor i IMT imaju po 21 osvojen bod.

Za više sportskih informacija, zapratite našu Fejsbuk stranicu.