LUKA JOVIĆ SPASIO MILAN BRUKE "Rosoneri" jedva do boda protiv "fenjeraša"

23:00 | 22-12-2023

Fudbaleri Salernitane i Milana odigrali su nerešeno (2:2) u utakmici 17. kola italijanske Serije A

FK Milan Luka Jović
EPA/MICHELE MARAVIGLIA

Poveli su gosti u 17. minutu preko Tomorija i činilo se da će lako rešiti utakmicu protiv "fenjeraša".

Međutim, domaći tim je do poluvremena stigao do izjednačenja preko Fazija u 42. minutu, da bi do potpunog preokreta došli u 63. minutu preko Kandreve.

Međutim, Pioli je u 70. minutu uveo srpskog napadača, Luku Jovića koji je u poslednjem minutu doneo bod timu iz Milana.

Iskoristio je sjajno spuštenu loptu od strane Žirua i volej udarcem matirao golmana Salernitane.

Posle ovog kola, Milan ima 33 boda, dok je Salernitana poslednja sa devet bodova.

U istom terminu, Fiorentina je savladala Moncu na gostovanju 1:0, a strelac jedinog gola bio je Beltran u 7. minutu.

Za više sportskih informacija, zapratite našu Fejsbuk stranicu.