SRBIN SPASIO "PLAVCE" Petrović junak Čelsija, Siti posle preokreta savladao Everton

23:22 | 27-12-2023

Zanimljiv drugi dan prazničnog kola Premijer lige.

Đorđe Petrović

Fudbaleri Čelsija pobedili su Kristal Palas sa 2:1 u meču 19. kola Premijer lige i tako nastavili niz koji je sada došao do 13. meča bez trijumfa gostiju protiv "plavaca".

Mudrik je doneo prednost domaćinu u 13. minutu, da bi pred poluvreme u prvom minutu nadoknade gol za Palas postigao Olise.

Konačan rezultat postavio je Madueke u 89. iz penala, a Đorđe Petrović u više navrata sjajno reagovao i uspeo da sačuva tri boda svom timu.

Mančester siti je nakon kiksa u prethodnom kolu sada uspeo da slavi i to posle preokreta nad Evertonom sa 3:1, dok je u jedinom preostalom meču dana Vulverhempton bio ubedljiv protiv Brentforda (4:1).