UŽASNE VESTI ZA SRBIJU Mitrović dao dva gola, a onda na nosilima izveden sa terena!

20:53 | 30-03-2024

Čini se teška povreda našeg najboljeg strelca...

mitro
EPA

Taman što smo se i mi u redakciji obradovali golovima Aleksandra Mitrovića, usledio je hladan tuš. Čini se da je reprezentativac Srbije doživeo težu povredu na gostovanju Al Hilala!

Gubio je "saudijski Real Madrid" na gostovanju Al Šababu, a onda je reprezentativac Srbije ubacio u brzinu više.

Najpre je bio precizan iz penala u 20. minutu, da bi samo sedam minuta kasnije doneo potpuni preokret Al Hilalu.

A onda - hladan tuš! Zaradio je Mitrović povredu u 34. minutu utakmice zbog koje je morao da bude odvežen sa terena!

Izvesno - u bolnicu na dodatne preglede kako bi se ustanovio stepen povrede, mada je prva pretpostavka da se radi o zadnjoj loži zbog koje ga čeka najmanje 10 dana pauze.

Nadamo se da nije ništa ozbiljno i da selektora Dragana Stojkovića neće uhvatiti glavobolja posle raspleta situacije u Arabiji. Da sačekamo najpre procene i zvaničan stav lekara i da se vidi koliko je Mitrovićeva povreda zaista ozbiljna...

Ono što dodatno vredi istaći je i gol Sergeja Milinkovića Savića. Bio je drugi Srbin u Al Hilalu precizan u 42. minutu, pa je tako tim Žorža Žezusa otišao na poluvreme sa 3:1.