KRSTOVIĆ NASTAVLJA DA REŠETA Crveni karton osvestio bivšeg Zvezdinog napadača - ponovo strelac

15:30 | 05-05-2024

Kaljari i Leće odigrali su nerešeno 1:1 u prvom meču nedeljnog programa 35. kola italijanske Serije A.

Krstović
EPA-EFE/ABBONDANZA SCURO LEZZI

Nikola Krstović, bivši napadač Crvene zvezde, ponovo je bio u centru pažnje kao strelac, postigavši gol baš kao i pre sedam dana protiv Monce (1:1).

Kaljari je krenuo dobro, postigavši gol u 26. minutu preko Jerija Mine. Međutim, situacija se zakomplikovala kada je Đanluka Gaetano dobio direktan crveni karton u 44. minutu.

OGROMAN PROBLEM ZA BAJERN Bez jednog od najboljih u revanšu protiv Reala

Leće je napadao u drugom poluvremenu i uspeo je da izjednači u 84. minutu. Pontus Almkvist je odigrao odličan centaršut za Nikolu Krstovića, koji je lako zatresao mrežu domaćina.

Ovaj bod dodatno približava Leće opstanku, dok se Kaljari bori za svaki bod.

U narednom kolu, Leće dočekuje Udineze, dok Kaljari ima težak zadatak protiv Milana.