FONSEKIN DEBI ZA PAMĆENJE Neverovatni Milan od 0:2 do boda

23:30 | 17-08-2024

Kakva utakmica na "San Siru"!

FK Milan

Fudbaleri Milana izbegli su poraz od Torina u samoj završnici i sa dva gola u finišu stigli do 2:2 u meču prvog kola Serije A.

Malik Tšau je u 30. minutu autogolom doveo Torino u vođstvo, a kapiten Duvan Zapata je duplirao prednost u 68. minutu posle dodavanja Valentina Lazara.

Delovalo je tad da će Torino slaviti u Milanu u Seriji A prvi put posle 1985. godine. Da ne bude tako, pobrinuli su se rezervisti Milana.

Alvaro Morata je na debiju za sedmostrukog prvaka Evrope dao gol u 89. minutu posle asistencije Tijanija Rejndersa.

Junus Musa je bio asistent, a Noa Okafor strelac u 90+5. minutu za konačnih 2:2 i kraj zaista lude utakmice!

Luka Jović je bio u startnoj postavi Milana, a u 60. minutu ga je zamenio Morata. Strahinja Pavlović je meč odgledao sa klupe "rosonera" pa će još čelati na debi za Milan.

Vanja Milinković-Savić je branio za Torino, a Ivan Ilić je igrao do 71. minuta za "bikove".

U istom terminu Empoli i Monca su odigrali bez golova.