GOLMANU ENGLESKE SE SMEJU SVI Četiri gola primio, a onda napravio ogroman kiks kakav se ne pamti u fudbalu (VIDEO)

10:45 | 25-08-2024

Fudbaleri Totenhema ubedljivo su savladali Everton (4:0) u drugom kolu Premijer lige, a meč je obeležio neverovatan kiks iskusnog golmana "Karamela", Džordana Pikforda

Džordan Pikford

Golman reprezentacije Engleske čak četiri puta morao je da vadi loptu iz svoje mreže.

Totenhem je poveo golom Bisume u 14. minutu utakmice, a samo 10 minuta kasnije "Pevci" su poveli sa 2:0 nakon neverovatnog kiksa Pikforda.

Poigravao se ispred svog gola reprezentativac Engleske, to je iskoristio Hjong Min Son, koji mu je oduzeo loptu i povisio prednost.

KONAČNO DEBI BLEKIJA Milenković se radovao u Premijer ligi, Haland obeležio kolo

Pogledajte kiks zbog kog se Pikford ekspresno postao predmet sprdnje na društvenim mrežama.