BOGA MI, ZVEZDI NEĆE BITI LAKO U MILANU Inter pokazao svu svoju moć i to protiv izuzetno jakog rivala

22:42 | 30-08-2024

"Neroazuri" su bili raspoloženi za igru.

app

U sklopu trećeg kola italijanske Serije A, Inter je na stadionu "Đuzepe Meaca" dočekao Atalantu, što je, bez ikakve sumnje, bio derbi runde.

Ipak, utakmica nije opravdala taj epitet, pošto je domaći tim demolirao gostujući sa čak 4:0 i tako se ponovo probio do prvog mesta tabele.

SAMO VELIKANI POPUT ZVEZDE DVAPUT GOSTUJU NA SAN SIRU Legendarni Pančev priziva senzaciju: Dokazali smo da možemo!

Stvari su po zlu za ekipu iz Bergama krenule već na samom početku, pošto je njen igrač Berat Đimsiti postigao autogol. Samo sedam minuta kasnije je Nikolo Barela udvostručio vođstvo "neroazura".

Da Inter dođe do ubedljive pobede se postarao Markus Tiram, koji je sa dva pogotka u 47. i 56. minutu stavio "tačku na i".

Podsetimo, Crvena zvezda će igrati protiv Intera u grupnoj fazi Lige šampiona i to baš u Milanu, a ako se po jutru dan poznaje, srpski tim neće imati nimalo lak zadatak u "gradu mode".