PARTIZAN NIJE IMAO MILOSTI PREMA FMP-U Najubedljivija pobeda crno-belih u Železniku u proteklih 15 godina

22:53 | 02-12-2023

Košarkaši Partizana pobedili su FMP rezultatom 105:61 u utakmici 10. kola ABA lige.

Partizan - FMP
ABA liga/FMP/Ivica Veselinov

Crno-beli su bili ubedljivi tokom čitave utakmice i zasluženo pobedili.

POSEBNO ĆU BITI MOTIVISAN PROTIV PARTIZANA Kampaco pecnuo "grobare", pa otkrio detalje odlaska iz Zvezde

Ovo je bila najubedljivija pobeda Partizana u proteklih 15 godina. Prethodno su crno-beli slavili sa +38 u polufinalu Košarkaške lige Srbije 2019. godine.

Osim prva dva minuta, čitav tok utakmici pripao je košarkašima Partizana.

Sve je polazilo za rukom crno-belima, dok je FMP imao velikih problema u realizaciji što se oslikalo na prve dve četvrtine gde su dali deset, odnosno devet poena.

Vrlo raspoložen u Partizanu je bio Tristan Vukčević .

U prvoj četvrtini, tim Željka Obradovića je napravio seriju 16:0 pa je to uticalo na

Na kraju prve deonice, Partizan je imao plus 13, ali su sa sjajnom igrom nastavili i u drugoj četvrtini.

U drugoj četvrtini, crno-beli su postigli čak 30 poena, a na kraju prve četvrtine su imali 34 poena razlike.

U trećoj četvrtini, najraspoloženiji je bio Kevin Panter koji je uspeo da Partizan odvede na +43.

Pred poslednju četvrtinu bilo je plus 46 za crno-bele.

Poslednja četvrtina, bila je samo odrađivanje posla pa je Partizan pobedio 44 razlike.

Posle ovog meča, crno-beli imaju skor od sedam pobeda i tri poraza, dok FMP ima tri pobede i sedam poraza.

U narednom kolu, ekipa Željka Obradovića dočekuje Studentski centar, dok će FMP gostovati ekipi Budućnosti.