07:20 | 11-01-2024

Srbin je meč završio sa 27 poena, 11 skokova i šest asistencija uz osam pogođenih od ukupno devet šuteva iz igre.

Denver
AP Photo/Rick Bowmer

Košarkaši Denvera izgubili su na gostovanju Juti rezultatom 124:111, nakon što su u poslednjoj četvrtini uspeli da donekle ublaže težak poraz.

Nikola Jokić je imao dobro veče, ali ne i podršku saigrača koji su šutirali katastrofalno, pa je utakmica rano bila rešena.

Na terenu je proveo 30 minuta, a napravio je i nekarakteristično veliki broj izgubljenih lopti - čak šest.

Nikola Kalinić
Košarka

UBILI SU NAS Oglasio se Nikola Kalinić

16:40

3 maj, 2024

Košarka

Košarkaš Barselone Nikola Kalinić rekao je posle debakla u četvrtom meču četvrtfinala plej-ofa Evrolige i poraza od 34 razlike (58:92) da ih je Olimpijakos fizički "ubio" na terenu i istakao da ekipa sad želi da iskoristi prednost domaćeg terena za koje se borila tokom regularnog toka sezone.