ODLOŽEN DERBI Doneta konačna odluka: Partizan i Zvezda neće nastaviti meč u Areni

Košarka 0

Utakmica je i definitivno odložena!

kk crvena zvezda, kk partizan
Alo! Vladimir Marković

Druga po redu utakmica finalne serije između Partizana i Crvene zvezde u Superligi Srbije, prekinuta je u trećoj četvrtini zbog pogrdnog skandiranja najvijača Partizana. Košarkaši Crvene zvezde su napustili parket i od tada se nisu vratili na teren.

Posle nekog vremena, zvanični spiker u Areni je objavio da je meč i zvanično prekinut i da će biti nastavljen u četvrtak.

Ostaje da se vidi samo u koliko sati.

Partizan - Crvena zvezda (57:45)

Dvorana: "Beogradska arena"

Sudije: Uroš Nikolić, Marko Juras, Stefan Ćalić

Partizan:  Smit, Ledej, Drezgić, Avramović, Panter, Smailagić, Jaramaz, Dimitrijević, Trifunović, Anđušić, Ponjitka

Trener: Željko Obradović

Crvena zvezda: Lazarević, Teodosić, Tompkins, Davidovac, Mitrović, Lazić, Ilić, Nedović, Gedraitis, Kostić

Trener: Joanis Sferopulos

To je to od košarke za večeras! Konačna odluka je da se utakmica ne nastavi, igraće se u četvrtak, a tačno vreme meča će biti naknadno određeno!

Treća četvrtina:

Kako sada stvari stoje, nezvanične informacije su da će se prazniti Beogradska arena!

Zbog neprimerenog skandiranja navijača Partizana, utakmica je nakratko prekinuta. Sudije su najavile moguće pražnjenje dvorane ukoliko se nastavi sa time. Ekipe su se povukle u svlačionicu!

23. minut - Ponovo Kevin Panter! Kakva trojka kapitena crno-belih! (57:45)

22. minut - Kapiten crno-belih pogađa, sada je +9 za Partizan (52:44)

21. minut - Otvara drugo poluvreme poenima Zek Ledej (50:43)

Druga četvrtina:

20. minut - Gotovo iz nemoguće situacije je pogodio Zek Ledej i tako održao i dalje prednost Partizana (46:43)

19. minut - Novi poeni za Trifunovića posle pogođene trojke, pa Teodosić za tri! (44:40)

18. minut - Panter na liniji penala, kapiten crno-belih polovičan, samo je +4 za crno-bele (42:38)

17. minut - Zvezda je dodatno smanjila prednost (41:35)

16. minut - Važni poeni za Partizan preko Zeka Ledeja, ali upisuje se i Branko Lazić (41:32)

15. minut - Ostavili su samog Stefana Lazarevića igrači Partizana, a ovaj to koristi, pa onda u kontri neverovatni Luka Mitrović pogađa za 2+1 (39:29)

14. minut - Panter pogađa sa distance, ali uzvraća i sjajni Luka Mitrović, pa onda trojka Uroša Trifunovića! (39:24)

13. minut - Sam je ostao Smit u korneru i koristi to Džejlen za tri poena! (34:22)

12. minut - Smailagić ide na obruč i lagani poeni za Alena! Prva osetnija prednost za Partizan, mora da reaguje Joanis Sferopulos (31:22)

11. minut - Brze ruke i laki poeni za Kevina Pantera (26:22)

Prva četvrtina:

10. minut - Na liniji penala je Alen Smailagić, polovično je precizan, a onda loš faul Pantera nad Nedovićem za dva penala koja je iskoristio, a onda poeni Smita u poslednjoj sekundi (24:22)

9. minut - Potom i trojka Nemanje Nedovića, pa lako zakucavanje Alena Smailagića, a onda novi poeni Nedovića (21:18)

8. minut - Posle gledanja snimka, sudije su promenile odluku i konstatovale da nije ipak bila silazna putanja posle šuta Dejana Davidovca, a onda prva trojka Džejlina Smita (19:15)

7. minut - Prvo vođstvo za Crvenu zvezdu na utakmici, Davidovac precizan u kontri, mora da reaguje tajm-aut-om Željko Obradović!

6. minut - Sam je na šutu za tri Dejan Davidovac i pogađa, a onda u kontri Mitrović ponovo pogađa za

5. minut - Ponjitka pogađa sjajan šut, a onda se dobro pozicirao Luka Mitrović, njegovi novi poeni (14:8)

3. minut - Pogađa Zek Ledej otvoren šut, pa trojka Anđušića iz kornera! (9:4)

2. minut - Novi poeni za crno-bele, ali sa linije penala ovog puta, 1/2, a onda kucanje Luke Mitrovića, za prve Zvezdine poene (4:2)

1. minut - Utakmica je počela trojkom Alekse Avramovića! (3:0)

20.00 - Navijači Partizana pevaju sada već poznatu himnu "Da volim crno-bele", sve je spremno za početak utakmice!

19.55 - U toku je predstavljanje ekipa

19.50 - Sudijska trojka koja će večeras deliti pravdu:

Uroš Nikolić, Marku Juras i Stefan Ćalić.

19.42 - Istrčali su na parket "Beogradske arene" košarkaši oba tima

19.30 - Ono što je i očekivano, nema Jaga Dos Santosa u redovima crveno-belih

19.00 - Dobro veče i dobrodošli na blog našeg portala posvećen drugom meču finalne serije između Crvene zvezde i Partizana. Uz sport.alo pratite uživo tekstualni prenos i sve ono što se dešava u "Beogradskoj areni".