Košarkaška reprezentacija Srbije je uspela da slavi protiv Nemačke sa 93:83 i tako dođe do broznane medalje na Olimpijskim igrama u Parizu. Orlovi se vraćaju kući sa medaljom oko vrata, čime su i još jednom postali ponos ove nacije.
Srbija je imala težak turnir, težak žreb, ali su pokazali zube i odigrali su na neverovatan način.
PRESREĆAM SAM, MAJKE MI Kapiten Srbije blista posle osvojene medalje
Nisu uspeli da dođu do finala, ali svakako, bronzana medalja je u svakom slučaju odličan rezultat.
Odmah nakon meča sa Nemačkom se oglasila i FIBA, i to na srpskom.
- Svi za jednog, jedan za svi. Srbija je osvojila bronzanu medalju - napisali su iz FIBA.
Za više sportskih informacija, zapratite našu Fejsbuk stranicu.
Komentari (0)