Košarkaška reprezentacija Srbije osvojila je bronzanu medalju na Olimpijskim igrama. "Orlovi" su pobedili Nemačku, a kapiten Bogdan Bogdanović je bio nije krio zadovoljstvo nakon utakmice i velikog uspeha.
- Jao, presrećan sam, majke mi što smo dobili ovo. Toliko je teško bilo oporaviti se od one utakmice, ustali smo u 7. Nismo ni spavali. Pokazali smo karakter, hvala navijačima koji su nas podržavali. Ovo je jedan od najboljih timova sa kojima sam igrao - počeo je priču Bogdan, pa dodao:
- Kad je tu dobra družina sve je lagano. Mi smo svi jednaki tu i zahvalan sam na svemu.
Za više sportskih informacija, zapratite našu Fejsbuk stranicu .
Komentari (0)