POMRAČENJE "ORLOVA" Ovako je Srbija ispustila pobedu, sve se srušilo kao kula od karata za samo 50 sekundi (VIDEO)

20:42 | 12-01-2024

Ostali sportovi 0

Neverovatno šta se sve desilo u poslednjim trenucima utakmice

Rukomet
Marco Wolf/dpa via AP

Rukometna reprezentacija Srbije remijem je započela Evropsko prvenstvo u Minhenu, pošto je u prvom kolu odigrala 27:27 sa Islandom.

Da je našim rukometašima pre utakmice ponudio remi, verovatno bi oberučke prihvatili, ali kada se u poslednji minut uđe sa dva gola prednosti, onda je ovakav ishod ravan porazu.

Vodili su "orlovi" 27:25 na 50 sekundi pre kraja meča i imali napad!

A, onda neverovatne scene. Palmarson sa dva pogotka sa velike udaljenosti približava Island na -1 i na 10 sekundi do kraja susreta Srbija gubi loptu, da bi Island po prvi put poravnao rezultat još od starta drugog poluvremena i tako uspeo da izbori bod na otvaranju Evropskog prvenstva.