17:31 | 07-10-2023

Zanimljivo po podne u Bundesligi

FK Borusija Dortmund
EPA

Fudbaleri Borusije iz Dortmunda pobedili su posle preokreta Union Berlin rezultatom 4:2 (1:2).

PRUŽA SJAJNE PARTIJE Krstović stigao Vlahovića na listi strelaca Serije A

Golove za domaći tim postigli su Fulkrug u 7. , Šloterbek u 49. minutu, Brandt u 54. i Rajerson u 71. minutu.

Za goste iz Berlina, strelci su bili Gosens u 9. i Bonući iz penala u 31. minutu.

FK Borusija Dortmund EPA

Rival Crvene zvezde u grupnoj fazi Lige šampiona, Lajpcig igrao je nerešeno 0:0 protiv Bohuma.

Domaća ekipa je imala dva penala. Prvi je promašio Simons u 27. minutu. a drugi je promašio Emil Forsberg u 61. minutu.

Štutgart je posle preokreta savladao Volfsburg rezultatom 3:1 (0:1).

Het-trik za domaću ekipu postigao je neverovatni Girasi, a golove je postizao u 66. , 78. i 82. minutu.

Jedini gol za ekipu Volfsburga postigao je Gerhart u 34. minutu.

Darmštad je kao gost pobedio Augzburg rezultatom 2:1 (0:0). Golove za pobedničku ekipu postigli su Skarke u 52. i Kempe u 70. minutu iz penala, dok je jedini gol za Augzburg postigao Demirović u 86. minutu.

@alo_portal EKSKLUZIVNO ZA ALO! Nole: Volim košarku, ali bolje da se držim reketa! Šampion u društvu šampiona. Novak Đoković ekskluzivno za Alo! sa veličanstvenog dočeka u Beogradu, govori s puno strasti 🎥| D. J. Bužić #alo #alodnevnenovine #novakdjokovic ♬ original sound - Alo_portal