INTER RUTINSKI U DERBIJU KOLA Napoli ni nalik onom timu od prošle sezone (VIDEO)

23:42 | 03-12-2023

Fudbaleri Intera pobedili su Napoli rezultatom 3:0 (1:0) u utakmici 14. kola Serije A.

FK Inter
EPA/CIRO FUSCO

Gostujući tim je do prednosti došao u 44. minutu kada je Čalhanoglu zatresao mrežu Napolija.

SRBIN PROTAGONISTA NEVEROVATNOG REKORDA U LIGI ŠAMPIONA Teško da će ovo iko ponoviti

Šutirao je snažno sa oko 25 metara pogodivši mrežu Mereta.

Na drugi gol čekalo se do 62. minuta. Lautaro Martinez je fantastično proigrao Barelu koji je napravio slalom u odbrani Napolija i iz neposredne blizine savladao golmana Napolija.

Konačan rezultat postavio je Tiram u 85. minutu. Kuardado ga je sjajno pronašao na drugoj stativi, a Tiram je smestio loptu u mrežu.

Posle ove utakmice, Inter je na prvom mestu sa 35 osvojenih bodova, Napoli je 5. sa 24.