SEZONA NIJE NI POČELA, PARTIZAN VEĆ NERVIRA SVOJE NAVIJAČE Crno-beli pobedili autsajdera tek posle produžetka - finale u nedelju

20:45 | 07-09-2024

Košarka 0

Umalo da abaligaški vicešampion od gotovog da napravi veresiju.

print

Partizan je uz mnogo poteškoća savladao Dertonu na pripremnom turniru u gradu Trapani na Siciliji, a koliko je bilo napeto do samog kraja može da se zaključi pogledom na konačan rezultat - 96:94.

Pitanje pobednika je bilo rešeno tek posle jednog produžetka, a mora da se spomene da su crno-beli u završnici regularnog dela utakmice imali i sreće, pošto je plejmejker protivnika promašio čisti zicer za vođstvo.

U nastavku je ovaj kiks kaznio Frenk Nilikina tako što je pogodio trojku za plus tri, ali je nepažljiva odbrana srpskog kluba uticala da odmah potom protivnik uzvrati istom merom i da osigura dodatnih pet minuta.