OLIMPIJSKE IGRE, ŠEST DAN Đoković u polufinalu, basketaši do nove pobede, odbojkašice već u četvrtfinalu

epa

23.57 - Poštovani čitaoci to je sve za danas. Novo druženje vam zakazujemo već za jutro, a OVDE pročitajte i šta nas sve čeka od događaja sa našim sportistima.

23.30 - Fantastična predstava naših basketaša koji su nadigrali Francusku. Više o tome - OVDE.

22.30 - Odbojkašice Srbije su već sada saznale da su sigurno u četvrtfinalu OI! Više o tome - OVDE.

21.45 - Poznato je i kada će se Đoković sutra nadmetati za finale protiv Lorenca Musetija.

21.15 - Kraj! Novak Đoković je u polufinalu OI!

Novak Đoković AP Photo/Manu Fernandez

19.57 - Novak je dobio prvi set protiv Cicipasa sa 6:3. Srpski teniser je blizu plasmana u polufinale.

17.50 - Dešavanja sa meča Đoković - Cicipas pratite OVDE.

16.44 - Novi šok u Parizu! Ispao Aleksandar Zverev. Bolji od njega je bio Lorenco Muzeti sa 2:0 (7:5, 7:5)

16.31 - Karlos Alkaraz se plasirao u polufinale Olimpijskih igara. Pobedio je Tomija Pola sa 2:0 (6:3, 7:6)

15.33 - Velika bitka se vodi u drugom setu! Tomi Pol ima brejk prednosti!

15.26 - Tomi Pol i Karlos Alkaraz su počeli svoj meč osmine finala! Prvi set je dobio Španac sa 6:3!

14.34 - Ispao prvi nosilac na teniskom turniru!

14.32 - Velika bura podigla se na jednom boksu meču! Evo o čemu je reč!

13.49 - Vaterpolisti Srbije izgubili su od selekcije Španije! Više o tome OVDE.

12.53 - Kineska atletičarka Đaju Jang osvojila je danas zlatnu medalju u brzom hodanju na 20 kilometara na Olimpijskim igrama u Parizu. Jang je do pobede stigla rezultatom sat, 25 minuta i 54 sekunde. Srebrna medalja pripala je španskoj atletičarki Mariji Peres, koja je zaostala 25 sekundi za pobednicom. Bronzu je osvojila Australijanka Džemima Montag (1:26:25).

11.47 - Andrej Barna nije uspeo da se izbori za polufinale na 50 metara slobodno. Na kraju je imao tek 30. vreme u kvalifikacijama sa 0,87 sekundi zaostatka za najbržim Australijancem Kameronom Mekevojem...U finale se plasiralo 16 najbržih iz deset kvalifikacionih trka....

11.40 - Andrej Barna završio je kao peti u svojoj kvalifikacionoj grupi na 50 metara slobodno

11.23 - Reprezentativci Srbije u veslanju Nikolaj Pimenov i Martin Mačković osvojili su prvo mesto u B finalu, što znači - sedmo mesto u generalnom plasmanu na Olimpijskim igrama u Parizu.

11.01 - Šok! Aleksandar Kukolj je izgubio u svom prvom meču na OI! Bolji od njega bio je Mađar Sombor Veg.

10.45 - Pogledajte magičan koš Strahinje Stojačića kojim je doneo trijumf Srbiji!

10.36 - Basketaši Srbije srušili Holandiju posle prave drame!

10.15 - Lazar Kovačević nije uspeo da dođe do medalje!