SVAKA ČAST, SARO Mlada srpska bokserka se plasirala u finale Evropskog prvenstva

10:20 | 18-11-2023

Ostali sportovi 0

Mlada srpska bokserka Sara Ćirković, aktuelna šampionka sveta, plasirala se u finale Evropskog prvenstva za mlađe seniore (do 22 godine) koje se održava u Budvi

Sara Ćirković
BSS

Sara Ćirković je u polufinalu kategorije do 54 kg savladala Irkinju Robin Keli.

Srbija je osvojila još četiri bronze u muškoj konkurenciji, pošto su sinoć četvorica mladih boksera zaustavljeni u polufinalu.

BOKS SPEKTAKL OBELEŽIO I BORIŠA SIMANIĆ Nina Radovanović osvojila WBC pojas, Marko Nikolić postao prvak Srbije

U kategoriji do 51 kg Omer Ametović izgubio je od Rudolfa Garbojana iz Jermenije, u kategoriji do 67 kg Semiz Aličić poražen je od Slovenca Nejca Petrića, u kategoriji do 71 kg Jovana Nikolića zaustavio je Moldavac Vasilije Sebotari, dok je u kategoriji do 75 kg Almir Memić izgubio meč protiv predstavnika Turske Sultana Osmanlija.