Astrid Vet je veliki fan Čelsija , a prisustvovala je pravoj ludnici i meču koji je završen rezultatom 4:4.
Međutim, njen izgled se nije dopao pravim ljubiteljima fudbala.
Astrid je na sebi imala majicu koja je podeljena na dva dela. Na jednoj je bila polovina dresa Čelsija, a na drugoj polovina dresa Mančester sitija.
Ovde možete pogledati njene fotografije .
To je očigledno zapalo za oko navijačima koji osuđuju pola-pola šalove koji su sada u svetu fudbala sve zastupljeniji.
Astrid je sjajno startovala u boksu, imala je tri pobede, a naredna rivalka biće joj Eli Bruk.
Za više sportskih informacija, zapratite našu Fejsbuk stranicu .
Komentari (0)