PLATILI CENU EVROPSKIH IZAZOVA Spartak se gostio u Bačkoj Topoli i naneo prvi poraz TSC-u, Čukarički zakazao protiv Voždovca

22:51 | 08-10-2023

Fudbaleri subotičkog Spartaka savladali su večeras TSC u Bačkoj Topoli 2:0 (0:0) u utakmici 11. kola Superlige.

FK TSC
Marko Metlaš

Subotičani su ostvarili prvi trijumf "na strani" ove sezone golovima Voja Ubiparipa u 53. i Andreja Todorovskog u 66. minutu.

Sa druge strane, tim Žarka Lazetića je nakon vrednog remija protiv Olimpijakosa (2:2) u Ligi Evrope "vezao" drug meč na domaćoj sceni bez pobede, jer su u prošlom kolu osvojili samo bod u Lučanima protiv Mladosti (1:1).

Istovremeno, Čukarički i Voždovac remizirali su na Banovom brdu 1:1 (0:1). Gosti su poveli pogotkom Borisava Burmaza u 35, a izjednačio je Luter Sing u 52. minutu.