POSTIGAO GOL U 90. MINUTU, PA ZAPLAKAO Napadača Rome pogodile emocije, objasnio je šta se desilo (VIDEO)

19:25 | 22-10-2023

Italijanski reprezentativac je protivničkog golmana savladao u 90. minutu meča, a gol je proslavio na ne baš specifičan način.

El Šaravi

Fudbaleri Rome pobedili su Moncu na domaćem terenu rezultatom 1:0 u meču devetog kola Serije A, a heroj "vučice" je bio Stefan El Šaravi koji je na emotivan način proslavio pogodak.

Kada je zatresao mrežu, El Šaravi je počeo da plače, a pošto nije mogao da zaustavi suze, obrisao je lice dresom.

Nakon meča, iskusni ofanzivac je objasnio zašto je na ovakav način proslavio gol i poslao je jasnu poruku medijima u Italiji.

- Štampa me je optužila da sam umešan u skandal sa klađenjem. Boli, bilo je potpuno lažno. Volim ovaj sport, poštujem fudbal. Nikada ne bih uradio tako nešto. Osećam se čisto - rekao je on.