U novoj sezoni Lige šampiona igraće 24 tima koja će biti podeljena u šest grupa sa po četiri ekipe.
 

Pored Partizana u četvrtom šeširu se nalaze Arhus, Celje, Krins-Lucern, Kristijanstad i Vardar.

 U prvom šeširu biće Olborg, Barselona, Nant, Magdeburg, Vesprem i Sporting. U drugom šeširu se nalaze Monpelje, PSŽ, Fikse Berlin, Melsungen, Pik Seged i Kjelce. 

 Rukometaši Zagreba, GOG-a, Kolštada, Visle Plok, Porta i Dinama iz Bukurešta biće u trećem šeširu.

 Žreb LŠ biće održan sutra od 11 časova u Beču.