Tenis 0

Nikako da ga krene...

Dušan Lajović
EPA

Dušan Lajović je poražen na početku kvalifikacija u Monte Karlu. Francuz Miler, 86. teniser sveta, bio je bolji od srpskog igrača rezultatom 6:2, 6:3.

Lajović je propustio priliku za brejk u petom gemu, dok je Miler iskoristio svoje šanse i lako osvojio prvi set. U drugom setu, Miler je poveo sa 3:0, i iako je Lajović uspeo da vrati jedan brejk, Francuz je uspeo da osvoji osmi gem, što se pokazalo kao ključno.

ĐOKOVIĆ TU NIKADA NEĆE STIĆI NADALA Ivanišević otkrio rekord koji Španac ima, a Novak mu nikada neće biti ni blizu

Dušan Lajović EPA-EFE/GABRIEL MONNET

Srpski teniser, trenutno 57. na ATP listi, nije imao sreće na prethodnim turnirima, gde je ispao u ranoj fazi takmičenja. Ipak, valja se podsetiti da je Lajović igrao finale u Monte Karlu 2019. godine.

U glavnom žrebu Mastersa u Monte Karlu, Novak Đoković će biti slobodan na startu, Miomir Kecmanović će igrati protiv Matea Beretinija, dok će Laslo Đere igrati protiv Stefanosa Cicipasa.