SUDIJA SVIRAO KRAJ DOK JE REALOVA LOPTA ULAZILA U GOL? Potpuna ludnica u Španiji, ovakva situacija se desi jednom u 100 godina

23:23 | 02-03-2024

Fudbaleri Real Madrida remizirali su na gostujućem terenu sa Valensijom - 2:2, u 27. kolu LaLige

Real
AP Photo/Jose Breton

U samom finišu je viđena u najmanju ruku čudna scena, kada je sudija u sred akcije svirao kraj, a Belingem je sekund posle toga dao gol, koji nije priznat.

Sjajno su domaći otvorili meč. Imali su pravi blickrig od 27. do 30.minuta kada su preko Dura i Jaremčuka poveli 2:0.

Ipak do kraja poluvremena proradila je brazilska veza kraljevskog kluba, pa je Vinisijus pogodio na pas Rodriga.

Odličnu partiju Vinisijus je krunisao i drugim gol za izjednačenje u 78. minutu, ovaj put na asistenciju Brahima Dijaza.

U samom finišu je viđena jako čudna situacija. Belingem je glavom dao gol, ali je sudija svirao kraj samo sekund pre toga usred akcije, tako da je Real ostao bez sva tri boda.