OČAJNI PARTIZAN OPET IZGUBIO Vojvodina slavila na debiju Nađa, Zvezda ima meč loptu

18:47 | 02-05-2024

Fudbaleri Partizana izgubili su na svom terenu od Vojvodine 2:3, u utakmici 33. kola Mozzart Bet Superlige Srbije

ata
ATA Images

Ukoliko Crvena zvezda ne izgubi od TSC-a, već danas će obezbediti sedmu uzastopnu šampionsku titulu.

Bio je ovo peti uzastopni poraz Partizana! Otišao je Igor Duljaj, došao Albert Nađ, ali problemi su ostali. Jako loše su delovali crno-beli, pre svega u defanzivi.

Vojvodina je već na startu stvorila nekoliko dobrih prilika, ali ih nije realizovala, pa je usledila kazna. U 18. minutu u gužvi pred golom Carevića lopta je završila do Saldanje koji ju je plasirao ka golu, a u letu ju je zakačio Crnomarković, te su domaći poveli autogolom (1:0).

Gosti do izjednačenja dolaze preko Serija nakon velike greške Aleksandra Jovanovića koji je pogrešno procenio let lopte.

Prednost "lalama" u finišu prvog dela donosi Zukić prelepim pogotkom.

Drugo poluvreme donelo je veliku fudbalsku zabavu na terenu - golčinom Aranđela Stojkovića na asistenciju Nemanje Nikolića poravnava se rezultat u Humskoj (2:2), a pravi šok usledio je samo minut kasnije, međutim gol koji je postigla Vojvodina nije bio priznat. Tim Alberta Nađa koji je na ovom meču imao debi na klupi crno-belih imao je sreće i u 67. minutu susreta kada je Vukanović pogodio - prečku!

Ipak, u četvrtom minutu sudijske nadokande je sve bilo čisto, kada je Petrović postigao sjajn gol i doneo trijumf Novosađanima.

PARTIZAN - VOJVODINA 2:3 (1:2)

Strelci: Crnomarković ag 18, Stojković 57 - Seri 38, Zukić 44, Petrović 90+4

Sudija: Srđan Jovanović

Stadion Partizana

Partizan: Jovanović – Stojković, Filipović, Saničanin, Antić – Natho, Stjepanović – Kalulu, Zahid, Janković – Saldanja.

Vojvodina: Carević – Bjeković, Crnomarković, Korać, Giorbelidze – Petrović, Zukić – Radulović, Savićević, Seri – Vukanović.

94. minut - Gooool! Petrović sjajnim golom donosi pobedu Vojvodini!

90. minut - Igraće se još četiri minuta u Humskoj.

87. minut - Šansa za Partizan, Baždar je šutirao, ali ostaje 2:2.

80. minut - Žestoka reakcija Natha! Neko mu je rekao nešto ružno iz ekipe Vojvodine, morao je na teren da uđe i Albert nađ da ga smiri.

77. minut - Gooool! Vojvodina posle kornera stiže do gola i novog vođstva! Precizan je bio Ivanović! Ipak, ništa od pogotka, Jovanović je pogledao VAR i poništio gol zbog faula u napadu.

75. minut - Velika šansa za Partizan posle sjajnog pasa petom Zahida, Natho je šutirao, ali lopta odlazi pored gola.

67. minut - Kakva prilika za Vojvodinu, Aleksa Vukanović je pogodio prečku.

58. minut - Posle kornera, Vojvodina je postigla gol, ali je igrač Vojvodine digao visoko nogu pred golom, bila je to opasna igra i Srđan Jovanović je to video i poništio gol gostiju.

57. minut: Goooool! Aranđel Stojković postiže sjajan gol za 2:2! Asistirao je Nemanja Nikolić.

53. minut - Nađ reaguje i vrši dve promene u timu partizana. Umesto Jankovića je ušao Goh, dok je Nemanja Nikolić ušao umesto Saldanje.

46. minut - Posle samo pet sekundi u nastavku Saldanja dobija žuti karton zbog neopreznog starta.

45. minut - Poluvreme! Vojvodna vodi 2:1!

44. minut - Goooool! Vojvodina vodi 2:1 fenomenalnim pogotkom Zukića!

38. minut - Goooool! Vojvodina dolazi do izjednačenja preko Serija. Loša reakcija Jovanovića koji nije dobro procenio let lopte.

32. minut - Aranđel Stojković je licem sprečio gol Serija! Uklizao je da zaustavi šut, a lopta ga je pogodila direktno u lice.

27. minut - Pokušaj Saldanje. Natho je izveo korner, Brazilac je skočio, ali nije zahvatio loptu kako je želeo.

18. minut - Goooool! Partizan vodi posle prve akcije. Kombinovali su Natho i Zahid, lopta je pogodila Crnomarkovića u koleno i tako su crno-beli poveli posle autogola uz mnogo sreće.

11. minut - Nova šansa za goste, ponovo je Vukanović pretio, ali Jovanović opet na visini zadatka.

6. minut - Nalet Vojvodine po levoj strani, lopta je došla do Alekse Vukanovića koji je pokušao udarcem glavom, ali je na pravom mestu bio golman Partizana Aleksandar Jovanović

1. minut - Utakmica je počela!

16.30 - Jako slaba poseta u Humskoj.

15.52 - Partizan se nalazi u krizi, doživeli su četiri uzastopna poraza, pa je ceh platio Igor Duljaj, kog je nasledio Albert Nađ.

15.51 - Ukoliko Partizan ne savlada Vojvodinu, a Crvena zvezda pobedi TSC, crveno-beli će već danas osvojiti titulu.

15.50 - Dobar dan i dobrodošli na blog našeg portala posvećen utakmici 33. kola Mozzart Bet Superlige Srbije u kojoj se sastaju Partizan i Vojvodina. Uz alo.rs pratite sva dešavanja iz Humske.