POSLE STRAŠNOG KIKSA Nojer: Svako ko je igrao fudbal ...

13:02 | 09-05-2024

Golman i kapiten Bajerna Manuel Nojer izjavio je da je teško podneo eliminaciju minhenskog kluba u polufinalu fudbalske Lige šampiona od ekipe Reala.

Nojer
EPA-EFE/CHRISTOPHER NEUNDORF

Fudbaleri Reala plasirali su se sinoć u finale LŠ, pošto su u Madridu u revanš utakmici polufinala posle preokreta pobedili Bajern 2:1.

Madridski klub je izborio plasman u finale LŠ, pošto je u prvom meču polufinala LŠ, odigranom prošle nedelje u Minhenu, bilo nerešeno - 2:2.

Bajern je poveo u 68. minutu golom Alfonsa Dejvisa. Real je izjednačio u 88. minutu  golom Hoselua posle velike greške Nojera.

Golmanu Bajerna je ispala lopta posle šuta Vinisijusa, a onda je Hoselu zatresao mrežu gostiju. Hoselu je u prvom minutu nadoknade vremena doneo pobedu Realu.

"Svako ko je ikada igrao fudbal zna kako se osećam u ovom trenutku. Gorak je ukus biti eliminisan iz takmičenja, a bili smo tako blizu finala LŠ. Bili smo jednom nogom na Vembliju, videli smo sebe tamo, ali nismo uspeli. Bez reči sam", rekao je Nojer za DAZN.

Real će prvog juna na Vembliju u finalu LŠ igrati protiv Borusije Dortmund.