21:25 | 25-10-2023

Fudbaleri Fejenorda pobedili su Lacio 3:1 u trećem kolu grupe E Lige šampiona

fk fejenord
EPA-EFE/OLAF KRAAK

Domaćin je poveo u 31. minutu, kada je strelac bio Santjago Himenes, samo šest minuta pošto mu je prvi gol poništen posle provere zbog nedozvoljene pozcije.

Na 2:0 povećao je Zeruki u drugom minutu nadoknade prvog poluvremena, za miran odlazak na pauzu pred nastavak meča.

BARSELONA BOLJA OD ŠAHTJORA Treća pobeda Katalonaca koji čvrsto drže vrh grupe H

Terensku inicijativu Fejenord je iskoristio još jednom u 74. minutu, kada je Himenes po drugi put na ovom susretu savladao golmana Provedelu.

Mučio se Lacio sa pronalaženjem svoje igre, a jedino što su fudbaleri iz Rima uspeli jeste da realizuju penal u 83. minutu, kada je sa bele tačke bio precizan Pedro.

Fejenord je u grpi E ima dve poebde i jedan poraz i šest osvojenih bodova, dok je Lacio upisao prvi poraz i sada ima četiri boda iz jedne pobede i jednog remija.

@bizportal.rs Novak je na ruku stavio Hublot Big Bang Unico Yellow Magic, novi keramički mode u žuto-crnoj boji. A koliko košta? #NovakĐoković #HublotSat #Tenis #Šampion #LuksuzniSatovi #bizportal #luskuz #novac #nole #djokernole #novakdjokovic #bogati #fyp #fypシ #fypシ ♬ original sound - BizPortal.rs

Za više sportskih inormacija, zapratite naču Fejsbuk stranicu.