NESTVARNA SCENA Kristijano Ronaldo tražio da se zameni sudija tokom utakmice, navijača ga provocirali (VIDEO)

10:15 | 01-11-2023

Junak meča bio je Sadio Mane koji je u 107. minutu posigao gol za pobedu svog tima i plasman u narednu rundu.

Kristijano Ronaldo
Printscreen/Twitter

Fudbaleri Al Nasra plasirali su se u četvrtfinale Kupa Kralja pošto su nakon produžetka savladali Al Etifak rezultatom 1:0.

Tokom meča viđena je nestvarna scena. Naime, Ronaldo je u jednom trenutku tražio da se zameni sudija jer nije bio zadovoljan suđenjem.

Takođe, Portugalcu su navijači pevali "Mesi, Mesi" i tako ga provocirali, dok on nije bio baš najsrećniji takvim postupcima, pa ih je ućutkivao.

@bizportal.rs Novak je na ruku stavio Hublot Big Bang Unico Yellow Magic, novi keramički mode u žuto-crnoj boji. A koliko košta? #NovakĐoković #HublotSat #Tenis #Šampion #LuksuzniSatovi #bizportal #luskuz #novac #nole #djokernole #novakdjokovic #bogati #fyp #fypシ #fypシ ♬ original sound - BizPortal.rs

Za više sportskih informcija, zapratite našu Fejsbuk stranicu.