PETARDA NEZAUSTAVLJIVOG LEVERKUZENA Roma ubedljiva, poraz kombinovanog Liverpula u Belgiji

21:50 | 14-12-2023

Fudbaleri Liverpula poraženi su od Rojal Uniona (2:1) u poslednjem kolu grupe E Lige Evrope.

Liverpul
AP Photo/Geert Vanden Wijngaert

Ovaj neuspeh nije ugrozio prvo mesto timu Jirgena Klopa, koja je na čelu tabele ostala sa 12 bodova.

Engleski velikan je zaigrao u kombinovanoj postavi, što je Union iskoristio i na kraju stigao do trijumfa.

Amura je doneo prednost domaćima u 32, da bi Kvansa u 40. izjednačio. Puertas je doneo pobedu belgijskoj ekipi u 43. minutu.

Roma je na Olimpiku bila ubedljiva protiv Šerifa (3:0), a u strelce su se upisali Lukaku u 11, Beloti u 32, odnosno Pisili u trećem minutu sudijske nadoknade utakmice.

Slavija je u Pragu pobedila Servete (4:0), a mrežu švajcarskog tima pogađali u Dudera u 15, Šranc u 25, Čitil u 30, odnosno 46. minutu.

Slavija je završila kao prva sa 15 bodova, Roma je druga sa 13, Servete treći sa pet, a Šerif poslednji sa jednim bodom.

Ubedljiv ove večeri je bio Leverkuzen, koji je pobedio Molde sa 5:1.

Za više sportskih informacija, zapratite našu Fejsbuk stanicu.