JUNAJTEDOV USPON SE NASTAVLJA Danska gol-mašina i vezista u koži napadača srušili Vilu

19:42 | 11-02-2024

Slavni klub i protiv snažnog rivala potvrdio da je u fenomenalnoj formi.

Junajted
EPA-EFE/ADAM VAUGHAN

U fantastičnoj je formi Mančester junajted. Vezao je slavni klub tri pobede. Užurbano se približava mestu u Ligu šampiona, a srušio je najprijatnije iznenađenje sezone - 2:1!

Čini se da je Erik Ten Hag počeo da slaže kockice, a da li će ispasti mozaik, to ostaje da se vidi u nastavku sezone.

U svakom slučaju, današnja predstava je bila i više nego dobra. Režirali su je danska gol-mašina Rasmus Hejlund koji je u poslednjih pet mečeva postigao isto toliko golova uz dve asistencije.

I danas je bio precizan u 17. minutu. A pobedu Mančester junajteda je overio vezista u telu napadača Skot Mektomini.

Škotlanđanin je postigao već osam golova ove sezone?! Podsetimo, igra kao zadnji vezni... I gol za pobedu je došao u 86. minutu.

Aston Vila je uspela preko Daglasa Luiza u 67. minutu da izjednači i unese malo drame u utakmicu, ali su "crveni đavoli" stigli do jako, jako važna tri boda.