DA LI JE PARTIZAN (PONOVO) OŠTEĆEN? Mreže grme nakon Šerifovog gola - rukom?

Fudbal 1

Još jedna u nizu neverovatnih situacija.

Šerif Endiaje
Screenshot Twitter

Fudbaleri Crvene zvezde i Partizana remizirali su na 172. večitom derbiju - 2:2.

U jednom od najboljih susreta večitih rivala u proteklih nekoliko godina videli smo dva preokreta, četiri pogotka, po dva na obe strane, crveni karton i - podelu bodova.

Situacija koje je danas isplivala na mrežama jeste pogodak Šerifa Endiajea, pošto se na snimku vidi da je napadač Crvene zvezde dirao loptu rukom.

Čini se da ishodom ovog derbija nešto zadovoljniji može da bude Partizan, koji se nakon drugog večitog derbija u sezoni nalazi na prvoj poziciji, sa bodom više od Crvene zvezde.

Ekipa Vladana Milojevića je do vođstva došla minut pre kraja regularnog dela prvog poluvremena preko Uroša Spajića, da bi samo dva minuta kasnije Mateuš Saldanja poravnao na 1:1.

Sa tim rezultatom se otišlo na odmor, da bi preko Alda Kalulua crno-beli uspeli da povedu. Crveno-beli su krenuli da napadaju, a izjednačenje su dobili preko Šerifa Kalulua u 67. minutu. Sedam minuta kasnije Ksander Severina je dobio crveni karton, ali je Partizan do kraja meča uspeo da se odbrani i dođe do velikog boda.