SRBIN SJAJNO KRENUO, PA STAO Bogdanović ubacio 17 poena u četvrtini, a onda je šut zakazao

08:51 | 23-12-2023

Košarka 0

Sjajno, ali čudno veče imao je Bogdan Bogdanović u meču protiv Majamija, iako su Hoksi poraženi posle neizvesne završnice.

Bogdan Bogdanović

Nije odlična partija Bogdana Bogdanovića pomogla Atlanti da izbegne poraz od Majamija, pa je domaćin slavio 122:113.

Sjajno, ali čudno veče imao je Bogdan Bogdanović u meču protiv Majamija, iako su Hoksi poraženi posle neizvesne završnice.

Kapiten srpske reprezentacije postigao 17 poena samo tokom druge četvrtine, ali ni to nije bilo dovoljno njegovom timu da dođe do pobede na Floridi.

Izuzimajući drugi kvartal u kojem je izdominirao, popularnog Bogija nije služio šut u preostale tri četvrtine, pa je utakmicu završio sa 23 koša, pet asistencija i dve uhvaćene lopte za 35 minuta provedena u igri.

Za više sportskih informacija, zapratite našu Fejsbuk stranicu.