KRALJ UMALO OD GOTOVOG NAPRAVIO VERESIJU Mbape ponovo u metu, Real savladao Alaves

23:55 | 24-09-2024

Dva gola za Real postigao je Kilijan Mbape u 40. i 48. minutu. Strelci za Alaves bili su Karlos Benavidez u 85. i Kike Garsija u 86. minutu.

Kilijan Mbape

Fudbaleri Real Madrida pobedili su večeras Alaves rezultatom 3:2, u meču sedmog kola španske lige. Madriđani su poveli u prvom minutu golom Lukasa Vaskeza.

Prednost je duplirao Kilijan Mbape u 40, treći gol za Real postigao je Rodrigo u 48. minutu. Strelci za Alaves bili su Karlos Benavidez u 85. i Kike Garsija u 86. minutu.

Real je drugi na tabeli španske lige, ima 18 bodova. Alaves se nalazi na osmom mestu sa 10 bodova.

Klub iz Madrida će u sledećem kolu gostovati gradskom rivalu Atletiku, dok će Alaves igrati protiv Hetafea.