20:12 | 18-02-2024

Nova pobeda Mančester junajteda za vraćanje osmeha na "Teatru snova".

Junajted
EPA-EFE/ADAM VAUGHAN

Na početku sezone je Mančester junajted bio zaista u lošoj formi. Tavorio je na sredini tabele, sa malim šansama da izbori Evropu naredne sezone. O Ligi šampiona i da ne pričamo. Ali, ovo više nije "onaj" Junajted.

Namestio je Erik Ten Hag ekipu, vezao i četvrtu uzastopnu pobedu i to najviše zahvaljujući Rasmusu Hojlundu koji je ušao u kožu Erlinga Halanda i maltene sam srušio Luton - 2:1!

Letos 75.000.000 evra plaćeni Danac je konačno počeo da se isplaćuje. Danas je postigao dva gola, ukupno sedam na poslednjih šest utakmica!

Štaviše, postao je najmlađi igrač u istoriji Premijer lige koji je postigao makar gol na šest vezanih mečeva! A ono što je još fascinantnije je da je za samo sedam minuta danas dva puta pogodio mrežu Lutona.

Sve što je nemoćni domaćin danas uspeo je utešni gol koji je delo Karltona Morisa iz 14. minuta.

Sjajnu formu je uhvatio Junajted. Na pet vezanih utakmica nema poraz (jedan remi u tom nizu). I sada je Liga šampiona sve bliža i bliža.