RONALDO JE KLASA I U 39. GODINI Het-trik i dve asistencije Portugalca za poluvreme, Al Nasr se iživljavao (VIDEO)

23:33 | 02-04-2024

Brutalna partija čoveka koji se bliži petoj deceniji života.

Ronaldo izveo majstoriju
EPA-EFE/JIJI PRESS JAPAN

Napunio je Kristijano Ronaldo u februaru 39. godina, ali su godina za njega samo broj. Brutalnu partiju je pružio Portugalac za Al Nasr u demoliranju Abhe.

Prva dva gola je postigao u 11. i 21. minutu i to oba iz slobodnog udarca! Šta tek reći za majstoriju iz 42. minuta kada je lobovao golmana nemoćnog rivala...

Ne samo da je postizao golove, već je Ronaldo i asistirao. Najpre Sadiju Maneu za pogodak u 33. minutu, a potom i Al Sulaihemu u smiraj prvog dela igre.

Kako se Al Nasr iživljavao nad Abhom i imao prednost od 5:0 već na poluvremenu, trener Luis Kastro je odlučio da Portugalca odmori i ostavi ga u svlačionici za drugi deo igre.

Ipak, to nije smetalo fudbalerima Al Nasra da dodatno podebljaju trijumf koji je potpisao Kristijano Ronaldo. Ukupno Portugalac ima 29 golova u 24 utakmica saudijske lige! Pride je dodao i 11 asistencija.

Zaista deluje kao mašina 39-godišnjak koja nema nameru da stane...