"ORLIĆI" SE IZDIGLI POSLE KATASTROFE U ENGLESKOJ Mladi fudbaleri Srbije upisali važan trijumf

22:46 | 16-10-2023

Fudbaleri reprezentacije Srbije do 21 godine savladali su vršnjake iz Severne Irske rezultatom 2:1 u meču trećeg kola kvalifikacija za EP.

Fudbaleri Srbije
FSS

"Orlići" su meč u Lurganu dočekali u ne baš najboljem raspoloženju nakon ubedljivog poraza protiv Engleske (9:1).

Ipak, posle pobede na ovom meču i porazu Engelske od Ukrajine će imati više razloga za zadovoljstvo ekipa Dušana Đorđevića.

Precizni za Srbiju bili su Vladimir Lučić u 15. minutu i Miloš Pantović u 82. minutu, dok je jedini gol za domaćina dao Kjaran Mekgakin sa bele tačke u 51. minutu.

Naredna dva meča mlada reprezentacija Srbije odigraće kao domaćin, najpre u Bačkoj Topoli protiv Engleske 18. novembra i nakon toga tri dana kasnije protiv Luksemburga.