Košarkaški klub Dubai saopštio je da su petorica igrača napustila taj tim.
Nejt Mejson, Bruno Kaboklo, Taran Armostrong, Bugi Elis i Met Rajan su završili epizodu u ovom klubu. Elis se pridružio u martu na pozajmici iz Galatasaraja i, uprkos ugovoru za narednu sezonu, on se neće vraćati.
Kaboklo je stigao sredinom januara. Bivši centar Partizana je odigrao 11 utakmica u Evroligi, ali se neće zadržati u klubu.
Mejson je za Dubai potpisao 2024. godine. Prve sezone je bio sjajan, ali ove takmičarske godine nije odigrao nijedan meč zbog teške povrede.
Komentari (0)