Fudbaleri Bosne i Hercegovine saznali su da će u nokaut fazi Svetskog prvenstva igrati protiv Sjedinjenih Američkih Država.
Poznato je i da će termin ovog meča biti drugog jule u noći srede i četvrtka od 02.00.
Dakle, jako nezgodan termin za sve na Balkanu koji bi da prate ovaj duel.
Komentari (0)