PIKSIJEVE SLATKE MUKE Joveljić dva puta u metu, nosi Galaksi u plej-ofu

11:55 | 27-10-2024

Odličan učinak našeg napadača.

dejan

Fudbaleri Los Anđeles Galaksija pobedili su jutros na domaćem terenu ekipu Kolorada rezultatom 5:0 u prvom meču četvrtfinala plej-ofa Zapadne konferencije MLS lige.

Na ovom meču briljirao je srpski reprezentativac Dejan Joveljić, koji je postigao dva gola i imao je jednu asistenciju i tako zadao slatke muke selektoru Draganu Stojkoviću Piksiju pred novembarske utakmice reprezentacije Srbije.

Srpski fudbaler se upisao u strelce u 32. i 75. minutu, a asistirao je kod pogotka Rikija Puća u 54.

Joveljić je zamenjen u 76. minutu. Puć je postigao još jedan gol i to u 87. minutu, dok se u strelce za LA Galaksi upisao i Džon Nelson u 52. minutu.

Drugi meč između LA Galaksija i Kolorada je na programu 2. novembra u Komers Sitiju. Serija se igra na dve pobede, a eventualni treći meč biće odigran 10. novembra na stadionu LA Galaksija.