MAĐARSKA OTIŠLA NA EURO Bugari autogolom u 97. minutu poklonili komšijama prolaz

20:07 | 16-11-2023

Fudbaleri Bugarske igrali su nerešeno sa Mađarskom 2:2 (1:1) u utakmici 9. kola grupe G kvalifikacija za Evropsko prvestvo

Fudbalska reprezentacija Mađarske
EPA/VASSIL DONEV

Mađari su poveli u 10. minutu preko Adama nakon asistencije Soboslaja.

HAOS U GRUPI SRBIJE Jedan meč se ne igra, razlog je bizaran, pogledajte kako to utiče na našu reprezentaciju

OBEZBEĐENJE GA RAZMONTIRALO Provocirao Srbe šalom lažne države pa nadrljao kao niko (VIDEO)

Izjednačio je Delev u 24. minutu nakon asistencije Despodova.

U 37. minutu, Antov je dobio drugi žuti karton, tako da je domaći tim ostao sa igračem manje.

Na odmor se otišlo rezultatom 1:1.

U drugom poluvremenu, tačnije 57. minutu, Kerkez je dobio drugi žuti karon pa su se ekipe poravnale sa brojem igrača na terenu.

Despodov je doneo Bugarima prednost u 79. minutu iz penala.

Konačan rezultat, postavio je Petkov koji je postigao autogol u sedmom minutu nadoknade.

Nakon ovog kola, Mađarska je ostala na prvom mestu sa 15 bodova i ovim bodom su zvanično prošli na Evropsko prvenstvo.