LOŠI REZULTATI DOŠLI NA NAPLATU Bugari završili saradnju sa Krstajićem

19:00 | 18-10-2023

Srpski trener Mladen Krstajić više neće biti selektor Bugarske, s obzirom da će dobiti otkaz u četvrtak, posle katastrofalnih kvalifikacija za Evropsko prvenstvo i veoma loših rezultata

Krstajiću se drma klupa
EPA-EFE/VASSIL DONEV

Mladen Krstajić, koji je vodio reprezentaciju Srbije 2018. godine na Svetskom prvenstvu, dobiće otkaz na klupi Bugarske.

Posle poraza od Albanije, dani na klupi Bugarske Krstajiću su odbrojani.

Albanci, koji su se praktično kvalifikovali na EURO sledeće godine, razbili su u Tirani grogiranog rivala sa po jednim golom u oba poluvremena.

Prvi je delo Ćazima Lacija u 41. minutu posle duge akcije i prave konfuzije u petercu Bugarske, a napadač praške Sparte zakucao loptu u mrežu.

CRNOGORCI UDARILI NA PIKSIJA Selektor Srbije iznervirao komšije: Stojković je nadmen, hrabri "sokolovi" idu na pobedu

Sve do poslednjih 10 minuta Albanci su mučili goste, a onda je Ernest Muči sa preko 25 metara opalio loptu i postavio konačnih 2:0.

Za potpuno drugačije raspoloženje na obe strane. Dok u Albaniji slave drugi plasman na veliko takmičenje i to u grupi ispred Češke i Poljske, Krstajićeva Bugarska je zakucana za dno naše grupe sa samo dva boda.

Prema pisanjima Sportala, Mladen Krstajić će u četvrtak dobiti otkaz i svoju misiju u Bugarskoj je završio.

Nije se proslavio i moraće da traži novi posao.