Fudbalska reprezentacija Hrvatske savladala je Panamu rezultatom 1:0 u utakmici drugog kola L grupe na Svetskom prvenstvu.
Pogodak vredan tri boda postigao je "rezervista" Ante Budimir u 54. minutu.
Selektor Zlatko Dalić nije bio zadovoljan rezultatom.
- Bili smo pod velikim pritiskom. Gotovo svaka lopta završavala je kod protivnika, a mnogo drugih situacija nas je potpuno izbacilo iz ritma. Nismo uspeli da se izborimo s tim na početku utakmice i zato sam bio pomalo ljut i reagovao sam na taj način.
- Iskreno, nisam očekivao da će utakmica biti toliko teška. Nismo reagovali na najbolji način, a možda je razlog bio pritisak, jer su nam ova tri boda bila neophodna za prolaz u narednu fazu.
Naredni izazov je Gana u borbi za drugo mesto u grupi.
- Nisam baš zadovoljan našom igrom, naročito prvim poluvremenom. Ali sada ću to ostaviti iza sebe i usmeriti pažnju na ono što nas očekuje.
Komentari (0)